Strony i sklepy internetowe

Opracowywanie, wdrażanie i administrowanie stron internetowych opartych na systemie CMS Joomla!, a w szczególności stron dostępnych wizualnie dla osób z niepełnosprawnością spełniające wymagania standardu WCAG na poziomie AA. Opracowywanie i wdrażanie prostych stron wizytówkowych. Opracowywanie, wdrażanie i administrowanie sklepów internetowych w systemie Prestashop.

Skład DTP

Profesjonalny skład poligraficzny i przygotowanie do druku: książek, informatorów, katalogów, ulotek, roll-upów itp. Przygotowywanie, drukowanie i dostarczanie materiałów zamawianych na szkolenia, konferencje i inne okoliczności (teczki, broszury, skrypty, gadgety reklamowe, płyty z nadrukami itp.).

O mnie i o firmie

Witaj,

na imię mam Paweł i cieszę się, że tu trafiłeś. Jestem właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "LUBLIMA" z siedzibą w Lublinie przy ul. Szwajcarskiej 10, NIP 7141928357.  Z zawodu jestem fizjoterapeutą oraz posiadam bardzo rozległą wiedzę na temat naturalnego leczenia i zdrowego trybu życia. Zdrowy styl życia to moja pasja, którą skutecznie rozwijam od czasów studiów. Ponadto mam umiejętności i kwalifikacje z dziedziny informatyki oraz księgowości.

PHU LUBLIMA to prężnie rozwijająca się i elastyczna firma. Główną jej działalnością jest sprzedaż internetowa zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków, ekologicznych środków czystości oraz suplementów i preparatów roślinnych prowadzona przez sklep na domenie internetowej www.zdrowomania.pl.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz własnym zainteresowaniom świadczę również inne usługi. Zawsze staram się rzetelnie podejść do zlecenia o czym świadczy zadowolenie moich obecnych klientów.

W celu przesłania cenników i wykonania indywidualnej wyceny poproszę o kontakt e-mailowy na adres pawel@limek.pl lub sklep@zdrowomania.pl.

Zapraszam do współpracy!

 

Moje portfolio

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze wstępną prezentacją moich dzieł. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie lub omówić szczegóły współpracy skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony.

  • Informatory, książki, przewodniki itp.

  • Cykliczne informatory....

  • Roll-up'y, katalogi, ulotki, wizytówki...

  • Mapy, katalogi turystyczne, przewodniki...

  • Poradniki, katalogi, bazy informacyjne...

  • Interaktywne formularze, cenniki, oferty....

  • Strony internetowy dostępne dla osób z niepełnosprawnością

  • Sklep internetowy zdrowomania.pl

  • Platforma B2B szukarek.eu

  • Strona WCAG

Mapy, katalogi turystyczne, przewodniki...

W swoim doświadczeniu stosowałem mapy oraz ich elementy oparte o dane z projektu OpenStreetMap. Są to ogółnodostępne mapy, które można zastosować bez płatnej licencji. Istnieje również możliwość zastosowania innych rozwiązań (na życzenie zleceniodawcy). 

Napisz do mnie

Osoby zainteresowane współpracą ze mną mogą skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

Dodatkowe informacje

Miejsce zamieszkania
Lublin - woj. lubelskie (Poland)
 
Zasięg realizacji usług
Bez ograniczeń

Dołącz do mnie