Strony i sklepy internetowe

Opracowywanie, wdrażanie i administrowanie stron internetowych opartych na systemie CMS Joomla!, a w szczególności stron dostępnych wizualnie dla osób z niepełnosprawnością spełniające wymagania standardu WCAG na poziomie AA. Opracowywanie i wdrażanie prostych stron wizytówkowych. Opracowywanie, wdrażanie i administrowanie sklepów internetowych w systemie Prestashop.

Skład DTP

Profesjonalny skład poligraficzny i przygotowanie do druku: książek, informatorów, katalogów, ulotek, roll-upów itp. Przygotowywanie, drukowanie i dostarczanie materiałów zamawianych na szkolenia, konferencje i inne okoliczności (teczki, broszury, skrypty, gadgety reklamowe, płyty z nadrukami itp.).

O mnie i o firmie

Witaj,

na imię mam Paweł i cieszę się, że tu trafiłeś. Jestem właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "LUBLIMA" z siedzibą w Lublinie przy ul. Szwajcarskiej 10, NIP 7141928357.  Z zawodu jestem fizjoterapeutą oraz posiadam bardzo rozległą wiedzę na temat naturalnego leczenia i zdrowego trybu życia. Zdrowy styl życia to moja pasja, którą skutecznie rozwijam od czasów studiów. Ponadto mam umiejętności i kwalifikacje z dziedziny informatyki oraz księgowości.

PHU LUBLIMA to prężnie rozwijająca się i elastyczna firma. Główną jej działalnością jest sprzedaż internetowa zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków, ekologicznych środków czystości oraz suplementów i preparatów roślinnych prowadzona przez sklep na domenie internetowej www.zdrowomania.pl.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz własnym zainteresowaniom świadczę również inne usługi. Zawsze staram się rzetelnie podejść do zlecenia o czym świadczy zadowolenie moich obecnych klientów.

W celu przesłania cenników i wykonania indywidualnej wyceny poproszę o kontakt e-mailowy na adres pawel@limek.pl lub sklep@zdrowomania.pl.

Zapraszam do współpracy!

 

Moje portfolio

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze wstępną prezentacją moich dzieł. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie lub omówić szczegóły współpracy skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony.

  • Informatory, książki, przewodniki itp.

  • Cykliczne informatory....

  • Roll-up'y, katalogi, ulotki, wizytówki...

  • Mapy, katalogi turystyczne, przewodniki...

  • Poradniki, katalogi, bazy informacyjne...

  • Interaktywne formularze, cenniki, oferty....

  • Strony internetowy dostępne dla osób z niepełnosprawnością

  • Sklep internetowy zdrowomania.pl

  • Platforma B2B szukarek.eu

  • Strona WCAG

Napisz do mnie

Osoby zainteresowane współpracą ze mną mogą skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

Dodatkowe informacje

Miejsce zamieszkania
Lublin - woj. lubelskie (Poland)
 
Zasięg realizacji usług
Bez ograniczeń

Dołącz do mnie